O NAS

Villa Amber - komfortowy obiekt w Grzybowie blisko morza ok.200m. 

Villa Amber – nowoczesne i komfortowe pokoje 2,3,4- osobowe z łazienkami, balkonami lub tarasami ogrodowymi oraz duży apartament.

Villa Amber jest położona w bardzo bliskiej odległości od linii brzegowej Morza Bałtyckiego i najładniejszej piaszczystej plaży oraz blisko głównego deptaku przy ul. Nadmorskiej, przy którym znajduje się większość punktów gastronomicznych i handlowych, ale w takiej odległości, która umożliwia wypoczynek w ciszy i spokoju.U nas słychać szum fal morskich

W pasie lasu sosnowego przy wydmach znajduje się nowa ścieżka rowerowo-piesza np. do NORDIC WALKING-u o dł. ok. 100km.

Miejscowość Grzybowo jest niezwykle usytuowana, bo na terenie tzw. Depresji Grzybowskiej (0,30 – 1,00 m p.p.m.), Morze Bałtyckie w jego okolicach tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską: ma ona około 7 km długości, a głębokość wcięcia w ląd wynosi 800m, która sprawia, że woda w Morzu jest tu znacznie cieplejsza niż w Kołobrzegu i okolicy. Grzybowo posiada szeroką i piaszczystą plażę, która stanowi największą atrakcję turystyczną. 

Klimat znacznie różni się od panującego w głębi lądu. Decydującym czynnikiem mającym wpływ na specyfikę klimatu są wiejące od strony morza wiatry. Przenoszą one na teren Grzybowa masy czystego przefiltrowanego z alergenów powietrza. 

Bliskość morskiego brzegu powoduje występowanie charakterystycznego dla wybrzeży efektu bryzy morskiej. Jest to wiatr w ciągu dnia wiejący w kierunku lądu w trakcie nocy zaś w kierunku morza. Warto wiedzieć, że specyficzną właściwością mikroklimatu plaży jest tzw. aerozol morski. Powstaje on przez uwolnienie się z wody morskiej cząsteczek jodu, chloru, soli, bromu i innych. Aerozol tworzy się wówczas, kiedy na morzu występuje falowanie, czyli w dni wietrzne. Zasięg występowania aerozolu to 200-300 m od brzegu. Drobne jego cząsteczki mają zdolność przenikania do najdalszych odcinków dróg oddechowych człowieka. Walory otoczenia sprawiają, iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i relaksu.